На Костопільщині підприємство незаконно видобувало базальтову сировину

Слідчими було вилучено близько 13 тонн сировини

Здолбунівською місцевою прокуратурою спільно із Костопільським ВП ГУ НП в Рівненській області викрито незаконний видобуток базальтової сировини на території району.

Встановлено, що одним з місцевих підприємств, основним видом діяльності якого є вирощування сільськогосподарських культур, на території нефункціонуючого кар’єру з видобутку базальту, що поблизу с. Базальтове.

Працювали без спеціального дозволу на видобування корисних копалин, організовано видобуток сировини базальтової, яка віднесена до корисних копалин загальнодержавного значення.

В ході досудового розслідування кримінального провадження, під час проведення обшуку вилучено близько 13 тон сировини базальтової та спецтехніку, за допомогою якої здійснювався незаконний видобуток корисних копалин.

На цей час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває та перебуває на контролі Здолбунівської місцевої прокуратури.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень