На Хмельницькі АЕС проводять конкурс плакатів з культури безпеки

Роботи прийматимуть до 1 жовтня

На Хмельницькій АЕС оголосили конкурс плакатів з культури безпеки. Його проводять в рамках Програми конкретних дій, спрямованих на становлення і розвиток культури безпеки на ХАЕС. Конкурс сприяє розумінню персоналом впливу своєї діяльності на безпеку та наслідки, до яких може призвести недотримання вимог та технологічних регламентів з безпечної експлуатації.

Поняття «культура безпеки» за останні роки стало базовим для працівників електростанції й перебуває під постійним контролем.

Показовим є й те, що Хмельницька АЕС є пілотною у реалізації проєкту «Вдосконалення управління культурою безпеки у ДП «НАЕК «Енергоатом» і на АЕС України», який реалізовується за участю представників Європейської Комісії, компанії Iberdrola (Іспанія) і фінансової підтримки Європейської Комісії та Енергоатому.

Організатори очікують надходження конкурсних робіт до 1 жовтня 2020 р. Переможці будуть відзначені грошовими преміями.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень