На "гарячу лінію" ОДА звернулося майже 600 учасників АТО

З початку року за консультаціями на "гарячу лінію" Рівненської облдержадміністрації звернулось 580 учасників АТО та членів їх сімей.

Тільки за минулий тиждень на номер 0 800 500 078 зателефонували 24 захисника Вітчизни, котрі цікавилися питаннями соцзахисту, працевлаштування, отримання пільг та виплат тощо.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Усі звернення, що надходять на "гарячу лінію", оперативно передаються відповідним службам. Додатковий громадський контроль за вирішенням проблем демобілізованих здійснює Центр допомоги АТО.

Водночас обласний контактний центр проводить періодичне анкетування демобілізованих військовослужбовців з метою вивчення їхніх проблемних питань.

Нагадаємо, на сайті Рівненської ОДА запрацював "Центр допомоги учасникам АТО". Його функція - максимально повно, зручно та оперативно надавати інформацію про допомогу, яка надається захисникам Вітчизни в області та гарантована державою.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень