На електронні щоденники та журнали чекають школи Рівного

Систему нині тестують

Міносвіти запроваджуватиме електронні журнали та щоденники в школах.

Нині проєкт перебуває на етапі розробки програмного забезпечення, яке уже тестують у школах. Так, з 5 по 16 жовтня у тестуванні додатків беруть участь не менше ніж 2-3 школи з кожної області.

Є такі й на Рівненщині – це навчальні заклади у Зорянській і Володимирецькій школах. А от навчальні заклади обласного центру участі у проєкті не беруть, розповідає заступниця начальника управління освіти Рівного Катерина Сичик:

Жодна зі шкіл міста до цього експерименту не під’єднана. Для цього всього потрібні гроші, а грошей для цього як завжди у бюджеті не вистачає. Тож міністерство освіти зараз і проводить цей експеримент, аби пізніше доєднати безкоштовно до цієї системи наші навчальні заклади.

Тож решта шкіл чекатиме, доки Міносвіти отримає зауваження від шкіл, які беруть участь у тестуванні електронних щоденників і журналів.

Після 16 жовтня систему доопрацьовуватимуть і розроблятимуть нормативно-правову базу для відмови шкіл від паперової документації. 

Після завершення цього етапу (орієнтовно у листопаді) державні е-журнали та е-щоденники стануть доступними всім українським школам на безкоштовній основі.

Отже, школи матимуть повну інформацію про учня, навіть якщо він змінить навчальний заклад. А батьки зможуть стежити онлайн за успішністю своєї дитини.

Додамо, що освітні заклади у Рівному уже запроваджували електронну документацію, але це було в межах дрібніших програм.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень