На дівчат, які танцювали стриптиз без масок, склали адмінпротоколи (ФОТО)

У Печерському районі Києва розігнали дівчат, які танцювали стриптиз, не дотримуючись умов карантину

Як дотримуються карантинних обмежень у нічний час розважальні заклади у столиці, перевірили представники Муніципальної охорони разом із Держпродспоживслужбою.

Контролери навідались до одного зі стриптиз-клубів, що на вулиці Велика Васильківська, біля станції метро «Олімпійська».  

– Десятки дівчат-танцівниць і декілька відвідувачів. Про маски тут не чули. Склали адмінпротокол, розпустили танцівниць і закрили заклад, – написали на своїй сторінці у Facebook муніципали.  

У Муніципальній охороні нагадали, що діяльність розважальних закладів у нічний час суворо обмежена.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень