Штраф за службу на карантині костопільська громада УПЦ (МП) не платитиме

Йдеться про поминальну службу наприкінці квітня у селі Ставок

Костопільський районний суд закрив провадження, відкрите проти ієрея Федора Ксендзюка, не виявивши складу адміністративного правопорушення.

25 червня 2020 року Костопільський районний суд розглянув адміністративну справу, відкриту проти настоятеля Свято-Миколаївської громади УПЦ (МП) села Ставок Костопільського району Рівненської області у зв'язку з порушенням карантину, повідомляє «СПЖ».

Як пояснив настоятель громади ієрей Федір Ксендзюк, мова йде про проведену 28 квітня поминальну службу за участю парафіян.

- Події розгорнулися 28 квітня, люди дійсно зібралися на богослужіння, але не у великій кількості і з дотриманням всіх умов карантину: маски, соціальна дистанція.

 

Але хтось із місцевих активістів ПЦУ вирішив, що це не так, викликав поліцію, а ті склали протокол, за яким потрібно було оплатити штраф, - повідомив ієрей Федір Ксендзюк.

Віряни УПЦ (МП) категорично не погодилися з такими діями правоохоронців, відмовилися давати їм свідчення, зняли те, що відбувається, на відео і звернулися до юристів.

В ході розгляду адміністративної справи Костопільський районний суд виявив порушення з боку поліцейських, які приїхали в той день в село Ставок за викликом, зокрема при складанні ними протоколу.

Після розгляду справи суд закрив адміністративне провадження у зв'язку з відсутністю правопорушення з боку громади УПЦ (МП), таким чином вона не буде виплачувати штраф в розмірі 17 тисяч гривень.

Фото ілюстративні 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень