

Виявляється, поверх має значення
Часто люди, купуючи квартиру, вказують, що не хочуть жити на першому та останньому поверсі багатоповерхівок. Виявляється, покупці дарма хвилюються.
Колись у деяких будинках справді було досить складно жити на цих поверхах.
На останньому було досить спекотно влітку через близькість до даху, а на першому – холодно взимку.
Але сьогодні реалії купівлі нерухомості досить сильно змінилися. У новобудовах на першому поверсі розташована комерція, тож фактично житлові поверхи починаються на рівні другого поверху. А завдяки сучасним технологіям дахів, на останніх поверхах влітку комфортно навіть без кондиціонерів. Проте різні поверхи мають свої переваги.
Ви не сильно залежатимете від ліфта. Буде гарний тиск води і відносно високий рівень освітленості.
Сюди мало долітає вуличний гамір. Сходовий майданчик чистіший і загалом тихіша обстановка. Також у вас завжди буде гарний вигляд з вікна.
Важливо розуміти, що в процесі придбання квартири потрібно звертати увагу на інші чинники.
Іншими словами, якщо квартира знаходиться на першому чи останньому поверсі, це не означає, що перед вами поганий варіант.
Джерело: pixelinform
Радіо Трек: НОВИНИ
Усім у кого вдома газ: готуйте ще 4000 грн, у Нафтогазі пояснили за що
Почнеться з 8 квітня з 00:00: для українців вводять кілька приємних змін
Предки були суворими: яке дівоче прізвище Олени Зеленської та що воно означає
5 пільг для пенсіонерів, про які усі мовчать
Обрані Богом: жінки з цими іменами мають найсильнішу енергетику
Що робити зі старою консервацією, яка залишилась після зими
Чим відрізняється «Матіас» від оселедця: мало хто знає ці секрети
Ніколи не мийте душову кабіну звичайною водою! Геніальний спосіб прибирання за 5 хвилин
Чому не варто викидати затискачі від пакування для хліба: Хитрі господині їх використовують повторно
Картопля, яка ніколи не прилипає до сковорідки: допоможе одна хитрість
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415