На вулиці Макарова відремонтували понад 480 метрів водогону

Роботи провели в рамках будівництва спорткомплексу

«Рівнеоблводоканал» в рамках програми будівництва спорткомплексу на Макарова, відповідно до проєкту замінив понад 480 метрів водогону діаметром 400 мм. 

Наразі працівники підприємства виконують  роботи із перекладання напірної лінії каналізації в районі спорткомплексу.  Згідно із планом робіт фахівці Рівнеоблводоканалу  найближчим часом завершать  усі роботи в рамках проєкту.

—  Рівнеоблводоканал продовжує оновлювати матеріально-технічну базу і водопровідні мережі, працюючи на випередження, аби попереджати можливі аварійні ситуації та по можливості модернізувати свої об’єкти.

 

Реконструкція ділянки водогону забезпечить споживачів надійним та безперебійним водопостачанням, — розповідає директор РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрій Карауш.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень