На вулиці Макарова відремонтували понад 480 метрів водогону

Роботи провели в рамках будівництва спорткомплексу

«Рівнеоблводоканал» в рамках програми будівництва спорткомплексу на Макарова, відповідно до проєкту замінив понад 480 метрів водогону діаметром 400 мм. 

Наразі працівники підприємства виконують  роботи із перекладання напірної лінії каналізації в районі спорткомплексу.  Згідно із планом робіт фахівці Рівнеоблводоканалу  найближчим часом завершать  усі роботи в рамках проєкту.

—  Рівнеоблводоканал продовжує оновлювати матеріально-технічну базу і водопровідні мережі, працюючи на випередження, аби попереджати можливі аварійні ситуації та по можливості модернізувати свої об’єкти.

 

Реконструкція ділянки водогону забезпечить споживачів надійним та безперебійним водопостачанням, — розповідає директор РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрій Карауш.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень