«На війні вони тільки заважатимуть», – відомий лікар із Рівного про тих, хто втік з України

У багатьох із нас є такі знайомі

Фото ілюстративне, жанрове, з мережі. Чоловіки на кордоні
Фото ілюстративне, жанрове, з мережі. Чоловіки на кордоні

Відомий далеко за межами Рівного лікар-анастезіолог Павло Сільковський днями написав дуже цікаву публікацію. Вона точно варта вашої уваги, адже на сьогодні у кожного з нас є рідні, близькі чи просто знайомі, які покинули Україну через війну

Далі – текст Сільковського в оригіналі:

Під час війни ціна життя знижується, а ціна виживання зростає. Це один з уроків, які встиг засвоїти за ці дні.

 

Як і те, що в мирному часі жити можна і поодинці, а під час затяжної війни - лише в гурті. І в цьому сенсі українці мають перевагу і досвід. Здатність до гуртування і взаємодопомоги викликає захоплення. І все ж, ворог не спить, намагаючись посіяти розбрат.

 

Один з таких прикладів - величезна кількість біженців, що залишають країну. Мова не про тих, що тікали з-під уламків будинків. А про тих, хто поїхали з більш-менш безпечних локацій, особливо чоловіків.

 

Але це має свій позитив.

 

У Біблії є історія про Гедеона, який зібрав велику армію на боротьбу з окупантами. Але він звернувся до мобілізованих і дав команду, щоб усі, хто дуже бояться, розвернулися і йшли додому. Бо на війні вони лише заважатимуть, пригнічуючи бойовий дух. Таких краще відправити подалі. І це спрацювало дуже добре.

 

Пам’ятаєте також, які черги були на заправках, магазинах у перший день війни? Якби всі люди залишилися на місцях, ми би мали ще більше жертв і проблему з пальним, продовольством тощо. Ті, хто виїхали, допомагають зараз виживати тим, хто залишились. І тому не варто робити розкол на цьому ґрунті.

 

Також часто лунають заклики боротися воєнними методами проти підвищених цін в магазинах тощо. Так, у всі часи є люди, готові наживатися на чужому горю. Але є і об’єктивні чинники підвищення цін. Зараз важче виготовляти і доставляти продукцію в магазини тощо. Тут головне, щоб ця продукція була. А вже з ціноутворенням розберуться компетентні органи. Не потрібно зараз чинити розбрат на цьому ґрунті також.

 

Кому немає за що купити їжу, давайте знати. Зараз дуже багато людей, які допоможуть і нагадують вас навіть без грошей.

 

У савані в Африці я бачив колись стада буйволів. В отарі могло бути кілька сотень особин. Навколо ходили леви і не чіпали нікого, доки отара кучкувалася. І навпаки, висмикувати і полювали тих, які відбивалися хоч трошки від гурту. У мирний час ми могли бути 73% і 25%, східняками і бандерами, вакцинованими і ні, діловими і не дуже. Але як прийшла небезпека, різниця зникла.

 

Ми всі стали українцями і збилися в купу. Так от, не давайте левам знову розділяти нас. Тільки разом ми зможемо вижити. І нехай нам допоможе Бог!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень