Майже 850 вантажів гумдопомоги вже прибули до України (ФОТО)

Їх пропускають поза чергою

Фото ілюстративне, жанрове. Гуманітарна допомога
Фото ілюстративне, жанрове. Гуманітарна допомога

Сьогодні, коли в Україні триває повномасштабна війна, наша держава як ніколи потребує всебічної підтримки. І ми дуже вдячні усім, хто долучається до гуманітарних місій – як волонтерським організаціям, що функціонують або за лічені дні утворилися в Україні, так і іноземним державам, які активно пропонують допомогу, повідомляє Держприкордонслужба.

Пропуск транспортних засобів, якими в Україну переміщують гуманітарні вантажі, здійснюється у спрощеному та позачерговому порядку.

 

Прикордонники разом з представниками інших контрольних служб докладають усіх зусиль, аби пропускні операції щодо таких вантажів здійснювалися максимально оперативно.

Від початку війни прикордонники Західного регіонального управління пропустили 834 автомобілі та 19 вагонів, якими в Україну доправляють гуманітарну допомогу. Її надають звідусіль – не лише з сусідніх Польщі, Словаччини та Угорщини, а й з Німеччини, Чехії, Словенії тощо.

Разом ми сила!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень