На відбудову України вже потрібно понад 500 млрд доларів, – Шмигаль

Оцінкою займається спеціальна урядова група

Згідно з попередніми розрахунками, наразі на відновлення в Україні усього, що понівечив агресор, потрібно понад 500 мільярдів доларів США. Про це після зустрічі з главами урядів Польщі, Словенії та Чехії повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, в уряді вже створена і працює відповідна група, яка займається оцінкою втрат для економіки внаслідок російської агресії.

– Попередні розрахунки говорять, що наразі прямі одноразові втрати для України становлять 565 млрд доларів США.

 

Власне, це ті кошти, які будуть потрібні, щоб відновлювати нашу державу – і за рахунок коштів репатріації РФ, і за рахунок коштів наших партнерів, – зауважив Шмигаль.

Він наголосив, що українській уряд працюватиме над тим, аби кошти та майно Росії за кордоном були заарештовані. Також Україна вірить у те, що до цього масштабного плану долучаться і країни-партнери.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень