На спорткомплекс у Рівному дали кілька десятків мільйонів. З державного бюджету

 Кошти поки лише передбачили

Додаткові кошти на розвиток спортивної інфраструктури у Рівному передбачив Кабмін. Йдеться про додаткові 39,8 млн грн на будівництво спортивної арени на Макарова, повідомив очільник Рівненської ОДА Віталій Коваль. 

 - Загалом на будівництво спорткомплексу акумульовано понад 230 млн грн. Це перехідні кошти. Тому у наступному році ми активно продовжимо будівництво об’єкту. Сьогодні його готовність  – 53%.

 

Збудована триповерхова споруда спортивного залу з покрівлею і скляними вітражами.  Мультифункціональна арена розрахована на 3000 глядачів. Тут зможуть проводити не лише спортивні змагання, а й культурні та мистецькі заходи.

 

Його зводять у рамках програм Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та «25 спортивних магнітів», - йдеться у повідомленні Віталія Коваля. 

Віталій Коваль

Наступний рік буде роком спортивної інфраструктури на Рівненщині, запевняють в ОДА.

Крім продовження реконструкції стадіону «Авангард» та спорткомплексу на Макарова, в програмі «Велике будівництво» передбачений окремий напрям щодо спортивних об’єктів в ДЮСШ.

Йдеться про реконструкцію спортивних об'єктів у 4 громадах області: Березне, Костопіль, Рівне та Дубно. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень