На росії розмріялися про анексію двох областей України: хочуть провести «референдум»

Кажуть, «нормально, стабільно та комфортно» можна жити лише у складі росії

У країні-агресорі розмріялися, що на території тимчасово окупованої Херсонської та Запорізької областей вдасться провести «референдум» про приєднання до росії.

Щобільше, у рф висунули абсурдне припущення, що жителі цих регіонів нібито самі захочуть взяти участь у цьому «волевиявленні».

За словами першого заступника голови комітету Держдуми рф зі зв'язків із співвітчизниками Віктора Водолацького, «нормально, стабільно та комфортно» можна жити лише у складі росії

Про це пише пропагандистське видання ТАСС.

Представник країни-агресора видав, що мешканці Херсонської та Запорізької областей нібито перебувають у «постійному страху від націоналістів».

 

При цьому він збрехав, що у тимчасово окупованих областях нібито стоять черги з охочих отримати російські паспорти.

На додаток, пропагандисти повідомляють, що окупаційна влада зібралася проводити так звані «референдуми» у Херсонській та Запорізькій областях у першій декаді вересня.

Раніше розвідка повідомляла, що росія готується до незаконного приєднання тимчасово окупованих територій України. «Референдуми» про включення українських областей до складу рф можуть відбутися 11 вересня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень