На Рівненщині зменшилася кількість безробітних, а відповідно й навантаження на одну вакансію

Проти показників 2020 року

ФОТО ілюстративне з мережі

Рівень безробіття серед громадян віком 15 років і старше та у віці 15–70 років у другому кварталі 2021 року в Україні почало знижуватися - з понад 10% у першому кварталі до 9,3% або 1,6 млн осіб, повідомляє Держстат.

На Рівненщині схожа динаміка теж присутня. Третину безробітних в області вдалося працевлаштувати. Якщо на початку року в області налічувалося 32 тисячі безробітних, то станом на вересень працевлаштовано вже 10,5 тисяч осіб. Це на 15% більше ніж за аналогічний період минулого року, каже заступник голови ОДА Ігор Тимошенко:

З початку року в області нараховувалася 21 тисяча вакансій. Це приблизно на рівні минулого року. У розрахунку на одну вакансію кількість безробітних складає 4 особи.

Слід зауважити, що у вересні 2020 року на одну вакансію в області претендувало сім осіб. Область сприяє працевлаштуванню громадян, в першу чергу у співпраці з великими підприємствами області. Вивчає їх кадровий попит і сприяє появі відповідної професійно-технічної освіти для громади через мережу центрів зайнятості.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень