Роботу – молоді: у Рівному відбудеться форум з працевлаштування та побудови кар’єри

Він об'єднає громадський сектор, заклади освіти та державні органи, бізнес і молодь на Рівненщині

У Рівному відбудеться регіональний онлайн-форум «Бізнес і молодь: ефект WOW від співпраці».

7 вересня експертна платформа Career Hub та Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Рівненської обласної державної адміністрації проведуть безкоштовний регіональний форум «Бізнес і молодь: ефект WOW від співпраці».

Захід проводитиметься онлайн та об'єднає громадський сектор, заклади освіти та державні органи, бізнес і молодь в Рівному та Рівненській області.

 

Також метою форуму є залучення місцевих бізнесів до підписання «Українського Пакту заради молоді - 2025» задля створення нових робочих місць для молодих людей в регіоні.

До форуму «Бізнес і молодь: ефект WOW від співпраці» також долучаться представники провідних роботодавців регіону, які є чинними та новими підписантами «Українського Пакту заради молоді - 2025», зокрема Альфа-Банк Україна, lifecell, Райффайзен Банк і Reikartz Hotel Group, для презентації кар'єрних можливостей в цих компаніях.

 Учасники матимуть змогу в інтерактивному форматі взаємодіяти одне з одним.

Так, наприклад, на «майстерні майбутнього» молодь, бізнес, громадський сектор, заклади освіти та державні органи працюватимуть спільно над питанням покращення працевлаштування та життя в регіоні, а потім презентують напрацювання та розроблять план дій.

 

А на онлайн-практикумі HR-експерти розкажуть, як створити ідеальне резюме, що обов'язково варто зазначати, щоб отримати роботу, а чого в жодному разі не варто згадувати.

Форум проводитиметься 7 вересня з 10:00 до 16:30.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації до 5 вересня.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/SZW5TSFBNanfKKLSA

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень