На Рівненщині вимагають скасувати заборону діяльності церков УПЦ МП

Зареєстрували відповідну петицію

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

На сайті Рівненської обласної ради з’явилася петиція з проханням скасувати рішення облради щодо заборони діяльності УПЦ МП.

У тексті петиції йдеться про те, що рішення депутатів порушує конституційне право громадян на віросповідання. Звернення підтримали більше тисячі осіб.

Комісія облради розглянула петицію і дійшла висновку, що рішення щодо заборони діяльності храмів московського патріархату є обґрунтованим та правомірним. Однак це питання винесуть на розгляд сесії, яка відбудеться 22 вересня.

Рішення про заборону діяльності московських церков на Рівненщині ухвалили 5 місяців тому і відтоді кількість тергромад, які перейшли до Православної церкви України лише зростає.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень