На Рівненщині собака відкусив жінці носа: хірурги провели унікальну операцію

Носик прижився і дихає

Отоларинголог Володимир Соколовський

Ніс – з вуха. Таку складну операцію провели хірурги лор-органів Центральної міської лікарні Рівного. До медиків звернулася 47-річна жінка, якій собака відкусила частину носа.

Операцію проводив отоларинголог Володимир Соколовський, який зробив пластику крила носа, пересадивши частину вушної раковини. У третині випадків після цієї операції починається некроз, тож, аби сформований ніс не відмер, пацієнтці робили регулярні перев’язки та проводили необхідну терапію препаратами.

Операція минула успішно, жінка вже пройшла реабілітацію і на новому носику навіть з’явилися типові для її шкіри веснянки.

Медики зауважують, що подібні операції вимагають неабиякого рівня лікарської підготовки та досвіду і взагалі рідкісні. На Рівненщині її виконали вперше.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень