Стало відомо, за скільки продали Рівненський авторемзавод

Стартова ціна була значно меншою

Днями Рівненський авторемзавод продали за 2,5 млн грн. Стартова ціна держпідприємства площею понад 70 соток була вчетверо меншою.

До майнового комплексу заводу входять 25 об’єктів: це адмінприміщення, гаражі, склади, теплотраси тощо.

Проте є важливий нюанс – окрім вартості підприємства покупець має сплатити понад 40 мільйонів боргів, 8 мільйонів із яких – це борги по зарплаті.

Придбала «Авторемзавод» компанія «Комбінат будівельних матеріалів», що зареєстрована у Києві. Згідно з відкритими даними, основний вид діяльності товариства – виготовлення виробів із бетону. Також компанія займається будівництвом житлових і нежитлових будівель.

Нагадаємо, «Авторемзавод» раніше вважався «військовим підприємством», останнє держзамовлення підприємство виконувало 18 років тому.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Пицька

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень