На Рівненщині різко зростає захворюваність на кашлюк. Де перевірити рівень антитіл

Хвороба найнебезпечніша для немовлят

На Рівненщині різко погіршилася ситуація з поширенням кашлюка. Торік це інфекційне захворювання виявили у майже півтори сотні дітей, на жаль, врятувати життя 3-місячного малюка не вдалося.

Про це ми писали тут:

У дитини на Рівненщині виявили смертельну інфекцію: 3-місячний хлопчик помер

Тоді як у 2022 році був лише один випадок захворювання. Кашлюк – це вкрай заразне захворювання. В інфікованих напади кашлю тривають протягом 4-8 тижнів. Тож найнебезпечніша ця недуга для немовлят, повідомили у Рівненському обласному центрі контролю і профілактики хвороб.

Там закликають батьків вакцинувати малечу відповідно до календаря щеплень і обмежити спілкування з новонародженими тим, хто не вакцинований.

Окрім цього, в установі можна перевірити рівень антитіл до кашлюку. Якщо захист недостатній, варто провести додаткове щеплення, зауважують фахівці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень