У Рівному через ускладнення недуги померли троє людей

У них був COVID-19

Троє мешканців Рівного померли внаслідок ускладнень коронавірусу. Загалом минулого тижня хворобу діагностували у майже 300-т людей і це на 20% більше, аніж було тижнем раніше, повідомляє Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Там зауважують, що наразі сезон ГРВІ – у розпалі.

За останні 7 днів зареєстрували майже 7 тисяч хворих. Проте рівень захворюваності на ГРВІ не перевищує епідпоріг. Найчастіше хворіють діти та соціально активні громадяни.

Тож фахівці закликають людей вакцинуватися проти грипу та коронавірусу. Зокрема, щеплення проти COVID-19 можна робити дітям від 5-ти років.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень