На Рівненщині пустять з молотка 20 будівель. Купити їх може будь-хто

Торги пройдуть незабаром у межах малої приватизації

На Рівненщині виставлено на приватизацію 20 будівель. Більшість із них – нежитлові.

Взяти участь в аукціонах, які готуються у межах малої приватизації, може кожен охочий. Нові пропозиції з’являються щотижня, розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За його словами, головна мета малої приватизації - знайти власників, які зможуть дати нове життя об'єктам. Переконаний, що це сприяє розвитку малого та середнього бізнесу, гарантує появу нових робочих місць, зростання надходжень до місцевого та державного бюджетів, - наголошує очільник краю.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль
Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль

Відповідно до закону, до малої приватизації належать активи, вартість яких не перевищує 250 млн грн. Але здебільшого на продаж виставляються значно дешевші лоти - окремі будівлі та автомобілі, і лише іноді – цілі майнові комплекси та підприємства.

Трапляються, до прикладу, такі об'єкти, як будівля площею майже 500 м² у місті Березне, аукціон по якій відбувся 5 травня.

Продаж об’єктів проходить онлайн – у системі «Прозоро.Продажі», що гарантує доступ до аукціонів для всіх охочих та виключає можливість маніпуляцій.

Додамо, що переважно участь у приватизаційних аукціонах беруть підприємці. Торік за програмою приватизації до державного і місцевих бюджетів вдалося залучити 3 млрд грн. А цьогоріч на торгах планують отримати 12 млрд грн надходжень.

З переліком доступних для приватизації об’єктів можна ознайомитися за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень