За 4 місяці обласний бюджет Рівненщини виконали на 115%

Про це повідомив очільник краю Віталій Коваль

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Попри пандемію коронавірусу з початку року Рівненщина виконала обласний бюджет на 115%.

У зв’язку з цим громада області додатково отримала у своє розпорядження 44 мільйони гривень, повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль.

Віталій Коваль

В умовах карантину, щомісячне збільшення доходів - це хороший результат.  Продовжуємо накопичувати кошти. Головне джерело наповнення обласного бюджету незмінне: податок на доходи фізичних осіб – за чотири місяці отримано 294 млн грн, або 87% в загальній сумі надходжень, – розповів очільник краю.

Він нагадав, що для розвитку бізнесу в області продовжують створювати рівні, а соціально відповідальні підприємства – працюють чесно, забезпечують роботою місцеве населення, стабільно сплачують податки. Від цього і залежить  соціально-економічний розвиток регіону.

Головна фінансистка області Лідія Біляк додала, що окрім власних доходів, у січні-квітні 2021 року до загального фонду обласного бюджету в повному обсязі надійшли з державного бюджету:

52,4 млн грн – базової дотації;

85,4 млн грн - додаткової дотації на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я.

А надходження із загального фонду держбюджету субвенцій становлять 163,9 млн гривень.

Джерело: сайт Рівненської ОДА

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень