На Рівненщині оголосили штормове попередження  

На сьогодні та завтра

У Рівненській області різко погіршиться погода.

Про це повідомив Рівненський гідрометцентр.

Сьогодні ввечері та впродовж наступної доби очікуються грози, град та шквали 15-20 м/с. Це I рівень небезпечності,  «жовтий».

Завтра, 16 липня, на Рівненщині очікується мінлива хмарність, місцями пройде короткочасний дощ.

Будуть також грози, шквали та град. Попри негоду температура повітря в області становитиме вночі 17-22 градусів тепла, а вдень повітря прогріється до 31-36 градусів тепла.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень