На Рівненщині обікрали 82-річного пенсіонера

Це сталося у четвер, 6 травня

Фото firstregion.com.ua

Обікрали 82-річного жителя села Пашуки Рівненського району. 

В його хату прийшли у четвер, 6 травня о 15 годині чотири жінки, схожих на представниць ромської національності.

 

Питали, чи не продає мед. Господар нічого лихого не запідозрив. Адже має пасіку.

 

Поговоривши з ним, жінки пішли геть. 

Пропажу пенсіонер виявив наступного дня. До нього зайшла сусідка позичити гроші. Він хотів їй допомогти. Але не виявив грошей, які лежали у кишені куртки, що висіла біля дверей.

Це була чимала сума - 56 тисяч гривень і 550 доларів США. 

Пенсіонер звернувся у поліцію. Поліцейські шукають зловмисниць.

Якщо їхню вину доведуть, їм «світить» за крадіжку з проникненням у житло,

позбавлення волі на 3-6 років.

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненщини. 

Радіо ТРЕК у Telegram і Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень