Збитків на майже 100 тис. грн працівник одного з лісництв на Рівненщині завдав державі (ФОТО)

Усі кошти він відшкодував

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Майже 3 року тому працівник одного з лісництв на Рівненщині зробив хибні заміри діаметру дерев та вписав їх у відповідні документи.

Через цю помилку підприємство не поставило на облік надлишкову деревину, що унеможливило її подальший збут, та недоотримало 97 тисяч гривень, повідомляє пресслужба ДБР.

У ході досудового розслідування обвинувачений відшкодував вказану суму в повному обсязі.

За службову недбалість чоловіку загрожує покарання у вигляді штрафу від 34 до 68 тисяч гривень або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень