Кінотеатр просто неба облаштовують у селищі на Рівненщині (ФОТО)

Відомо, коли перший показ фільму

Фото Василя Березюка
Фото Василя Березюка

Простір для кінопереглядів невдовзі з’явиться у селищі Демидівка, що на Рівненщині.

На одній зі стін, що в парку відпочинку і дозвілля, великий екран, на якому і транслюватимуть фільми просто неба. Про це повідомили на Facebook-сторінці ВСЕ pro Демидівщину online.

Фото Василя Березюка
Фото Василя Березюка

Фото Василя Березюка
Фото Василя Березюка

Стіну повністю покрили листами пінопласту та нанесли шар клею, – пише на своїй сторінці у Facebook голова молодіжної ради Сергій Щербатюк.

Сьогодні ввечері стіну для кінопоказу ще й пофарбують.

Перший показ фільму запланували на День молоді, який святкуватимуть вже цієї неділі. Долучатися до кіноперегляду можна з 21 години.

Облаштуванням простору займаються активні місцеві жителі разом із Демидівською молодіжною радою та ГО «Сприяння розвитку села».

До слова, облаштування кінопростору відбувається за кошти «БУРчик в Демидівці» в рамках реалізації програми «Мріємо та діємо», що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується міжнародною організацією IREX в партнерстві з програмою «Будуємо Україну Разом».

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень