На Рівненщині будуватимуть каркасні будиночки

Підприємцю продали землю

Приватному підприємству «Декор» продали ділянку площею 1 гектар у в селі Орлівка, що на Сарненщині. Таким чином до обласного бюджету надійде майже 305 тисяч грн. Це рішення на засіданні сесії підтримали 35 депутатів.

Земля (кадастровий номер 5625482500:19:004:0082) призначена для розміщення та експлуатації будівель різного виду промисловості.

Відомо, що компанія «Декор» хотіла викупити цю землю ще 5 років тому і місцеві мешканці навіть побоювалися, щоб там не почали добувати бурштин. Проте керівник підприємства запевняв, що не займаються видобутком сонячного каміння, а вироблятимуть дерев’яні каркасні будинки з брусу. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень