На Рівненщині буде всього 857 перших класів

Цього року дітей, які підуть до школи, буде набагато менше

857 перших класів очікують сформувати у новому навчальному році на Рівненщині.

Загалом вперше за шкільні парти сядуть майже 16 тисяч дітей і це на пів тисячі менше, аніж торік. Для облаштування освітнього простору першокласників з держбюджету на школи Рівненщини надійшло понад 40 млн грн, говорить начальник обласного управління освіти і науки Петро Коржевський:

Маємо 40 млн 489 тисяч гривень державної субвенції.

 

Гроші спрямують так: 25% - на закупівлю засобів навчання та обладнання, 35% - на нові сучасні меблі для першокласників і 40% - на закупівлю комп'ютерних засобів для класів першачків.

Петро Коржевський зауважив, що усі закупівлі для першокласників здійснюють на засадах співфінансування. Наразі тривають тендерні процедури і до 1 вересня більшість необхідних речей встигнуть привезти у школи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень