Шестикласникам Рівного не вистачає підручників. Чи купуватимуть батьки?

Наразі чи не всю усю навчальну літературу можна звантажити

Шестикласникам Рівного не вистачає підручників. Однак така ситуація не лише в обласному центрі, а й в Україні загалом, говорить начальник міського управління освіти Богдан Турович:

З шостим класом така ситуація склалася через велику кількість дітей. Тож практично по усіх навчальних предметах є недостача.

 

 

Однак, зважаючи на те, що через два роки буде нова програма, ймовірно, друкувати нові підручники по старій програмі вже не будуть.

Богдан Турович зауважив, що з розвитком електронних засобів нестача навчальних підручників не є проблемою, адже частина учнів користуються онлайн посібниками на планшетах.

Щодо нових підручників для учнів четвертих класів, які навчаються за програмою НУШ, то книжки у школи Рівного мають привезти через тиждень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень