Шкільний зашквар через килим. Батьки продали, а директорка заявила у поліцію

Пристрасті не вщухають й під час літніх канікул

Скандал трапився у школі № 96 міста Запоріжжя. Батьки після навчального року згадали про килим, який купували за свої гроші для дітей. 

Як йдеться у спільноті «Хочу вчитися», практично одразу після купівлі клас у школі перевіряла Держпродспоживслужба. За їхніми висновками – килим не підходив для використання у класі. Тож його з підлоги прибрали у шафу, де він простояв кілька років. 

- Гроші від продажу килима знаходяться у батьків на потреби дітей у новому навчальному році, адже ніхто не сумнівається, що вони будуть, – зазначила у дописі очільниця Громадського руху «Хочу вчитися» Катерина Звєрєва.

За її словами, килим не можна було вкрасти у школи, адже купили його за батьківські гроші та не передавали на баланс навчального закладу, він просто припадав пилом чотири роки у шафі.

- На килимі не було інвентарного номера, а заяви про передачу на баланс з підписами всіх без винятку фінансово брали участь в покупці батьків немає. І не було. У нас є інформація про те, що в школі є якась заява від однієї з мам, ще від 2017 року, яка сама його «передала на баланс».

 

Але питання, як і навіщо його прийняли через рік, якщо він не підходить по санітарних нормах, без сертифіката якості, і до 2021 року, так і залишався без належного оприбуткування з проставленням інвентарного номера?"- запитує Звєрєва.

Натомість директор школи написала у поліцію заяву про крадіжку килима. А згодом написала ще одну – з вимогою провести бесіду з мамою, яка організувала продаж килима.

За матеріалами УНІАН

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень