У дизайнерки Марини Джин з автомобіля викрали нову колекцію одягу на кілька тисяч доларів

Лише шкарпеток було 10 тисяч гривень

На вулиці Старовільській у Житомирі з автомобіля дизайнерки Марини Джин вкрали нову колекцію одягу на суму понад 2 тисячі доларів.

У колекції була дитяча шкільна форма та вишиті шкарпетки і гольфи. Про це Житомир.info розповіла сестра дизайнерки.

-  У нас вчора була зйомка нової колекції, приїхали додому з усіма речами та аксесуарами і все вночі вкрали.

 

Машина стояла під будинком.

 

Були шкільні плаття, вечірні сукні і коробка з вишитими шкарпетками та гольфами.

 

 

Шкарпеток було як мінімум на 10 тисяч гривень, а наряди на 2 тисячі доларів, – розповіла жінка.

Наразі обставини злочину встановлюють поліцейські.

У соцмережах дизайнерка просить всіх, хто володіє будь-якою інформацією повідомляти за номером

093 713 63 01

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень