

Коли за твариною прийшли волонтери, чоловік (при чому - не відразу) дістав кошеня з-під ковдри. Шансів на виживання у скаліченої тварини практично не було...
Кілька днів поспіль мешканці багатоповерхівки у Лубнах чули приглушений стогін, який доносився з кімнати у гуртожитку. Особливого значення цим звукам не надавали, аж доки не побачили, як із вікна звисає маленьке кошеня, обв’язане мотузкою навколо шиї. Через кілька хвилин напівживу тварину - на цій же мотузці - затягнули назад у кімнату.
Чоловік, який став випадковим свідком цього жахіття, відразу повідомив про інцидент зоозахисникам. Утім, відбирала тварину у тимчасового «власника» зоозахисниця Тетяна Нестеренко мало не з боєм, повідомляють «Надзвичайні новини».
Спершу 31-річний чоловік взагалі відмовлявся показувати тварину, але згодом таки дістав з-під ковдри покалічене кошеня.
Замученого і ледве живого чотирилапого жінка негайно повезла до лікарні, де їй повідомили, що більше тижня кошеня не протягне.
Однак ветеринари таки взялися за його лікування.
Волонтери тим часом звернулися до поліції - зважаючи на неабияку жорстокість, проявлену до тварини. Йшлося про побої та удушення, внаслідок чого кошеня дістало численні забої, закриту черепно-мозкову травму та кульгавість, та ще й осліпло.
Крім того, є підозри, що тварину ґвалтували: коли кошеня доставили у клініку, в нього зафіксували аномально велике розширення попи і серйозну напухлість у цій зоні, говорить волонтерка. Настільки серйозну, що виміряти температуру було просто неможливо.
Також через запалення тварині довелося видалили матку.
З того часу минуло 8 місяців, кішку, яку назвали Вікторією, вдалося врятувати. Однак повернути їй зір уже не вийде.
Крім того, лише нещодавно тварина перестала боятися чоловіків, говорить пані Тетяна.
Попередній власник кошеняти нині ж перебуває у статусі обвинуваченого у жорстокому поводженні з твариною.
Раніше засуджений за майнові злочини та зберігання наркотиків 31-річний чоловік своєї вини не визнає і переконує, що саме в такому жалюгідному стані знайшов пухнастика біля смітника, а «повісилося» кошеня начебто самостійно - із власної необережності.
Як було насправді - має встановити суд.
Радіо Трек: НОВИНИ
Назвали місяць, у якому народжуються найрозумніші діти
5 ознак, що вам може бути «пороблено» на бідність: народні прикмети
Що потрібно принести у дім 7 грудня, щоб залучити багатство та достаток на увесь рік: народні прикмети
В Україні з'явилися нові 10 грн: як вони виглядають (ФОТО)
ТЦК працює за «дзвінком»? Відомо, чому повістки не доїжджають до Буковеля (ВІДЕО)
Як засудили львів’янина за викинуте з 6 поверху кошеня пасербиці
Напоїли, зґвалтували і покинули помирати: 17-річну дівчину на Полтавщині заманили у компанію і живою вона не повернулася
На Хмельниччині вітчим зґвалтував падчерку. Раніше він сидів за аналогічний злочин
«Власник собаки-вбивці відповість за смерть питомця»: Геращенко прокоментував собачу гризню у Києві (ФОТО/ВІДЕО)
Краса без жертв: чому досліди на тваринах потрібно заборонити
У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте
У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено окуляри та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину
27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.