Як засудили львів’янина за викинуте з 6 поверху кошеня пасербиці

Тварина отримала численні переломи

Фото ілюстративне

Залізничний районний суд засудив до одного року позбавлення волі умовно 33-річного Богдана, який викинув кота з балкона шостого поверху будинку на вул. Любінській у Львові. Кошеня упало на тротуар та отримало численні переломи.

Інцидент стався 12 квітня. Чоловік викинув кошеня своєї 12-річної пасербиці з балкона шостого поверху, внаслідок чого тварина отримала переломи кісток нижньої щелепи, п’ястя передніх лапок.

Про злочин у поліцію повідомили троє очевидців, які побачили, як кіт упав на тротуар та заповз під припарковані автомобілі. Після приїзду поліції кота відвезли у ветеринарну клініку.

У суді Богдан свою провину визнав повністю та пояснив свої дії тим, що кіт лазив по столу й залишав там свою шерсть.

Суддя Залізничного районного суду Львова визнала чоловіка винним у жорстокому поводженні з твариною та засудила його до року обмеження волі. Однак від відбування покарання його звільнили та призначили рік іспитового терміну. Впродовж цього періоду він має періодично з’являтися до органів державної пенітенціарної служби та повідомляти про зміну місця проживання чи роботи, - повідомляє ЗАХІД.НЕТ.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас Журналістка

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень