На Оствиці збудують парковку для відвідувачів 

Землю для цього отримає комунальне підприємство 

Поблизу парку історичної реконструкції «Оствиця» збудують парковку. Попередньо її площа 27 соток.

Ділянку на вулиці Марусі Чурай планують передати у користування комунальному підприємству «Спецкомбінат»на сесії міської ради.

 

Ця земля розташована у зоні, на яку поширюється мораторій міської ради щодо зміни цільового призначення у районі заплави річки Усті та водосховища.

 Рішення мають погодити рівненські депутати.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень