На кордоні білоруси намагаються «осліпити» українських військових

Заважають спостереженню за кордоном, повідомляють у Держприкордонслужбі

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Білоруські військові намагаються ускладнити спостереження наших сил Оборони за кордоном.

Для цього вони застосовують засоби радіоелектронної боротьби, щоб заглушити наші безпілотники. Про це розповів на сьогоднішньому брифінгу речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко:

- По той бік кордону ми також фіксуємо застосування засобів радіоелектронної боротьби, що, зокрема, націлено на те, щоб ускладнити спостереження силам оборони за лінією державного кордону за допомогою безпілотних літальних апаратів. Ті засоби, які застосовуються з іншого боку кордону, намагаються придушити роботу безпілотників, які використовують українські захисники, - сказав Демченко.

За його словами, ситуація на прикордонні - контрольована. Немає змін ні в кількості білоруських підрозділів, ні у їхніх діях.

- Підрозділи Збройних сил Республіки Білорусь, які й раніше перебували на посиленні кордону з Україною, так і залишаються, прикриваючи свою ділянку кордону від нас. Однак ми не бачимо змін ні в чисельній кількості цих підрозділів, ні в характері їхніх дій, - поінформував речник.

Демченко також розповів, які заходи ДПСУ виконує для зміцнення кордону:

- Крім загороджень, це і знищення можливих шляхів, якими може рухатися техніка через кордон, це і мінування місцевості на найбільш загрозливих напрямках, які проводять українські військові», - розповів він.

Джерело: Interfax-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень