«М'яким бандерівцям» перемивали кістки в Росії через хлопчика зі Здолбунова (ВІДЕО)

«Мальчик - непростой. Посмотрите, он одет, как украинский флаг», - помітив один із російських політиків

На Рівненщині розгорівся скандал:

учитель за привітання "Слава Україні" схопив учня за вухо і поставив у куток.

Про це розповів восьмикласник зі Здолбунова. Мама школяра написала заяву до поліції, а в школі створили спеціальну комісію, яка має розібратися в ситуації. Вчитель іноземної мови все спростовує. 

Сюжет про цей інцидент показали на каналі 1+1.  А в подальшому на його основі розіграли сцену гарячих обговорень на російському телеканалі Росія24 у програмі "60 минут по горячим следам".

Ведучий розпочав промову з тривожної заяви:

Довольно невероятные события происходят на Украине и мы не можем не показать странный инцидент, который случился в одной из украинских школ.

 

Учитель наказал восьмикласника за бандеровский лозунг "Слава Украине". 

Учасники передачі довго і смачно обговорювали те, що відбулося у Здолбунові. Зокрема Рівненську область назвали "Мягкий запад", а мешканців - "м'якими бандерівцями". Згадали й інцидент, коли на Харківщині дівчинці не дали шматок торта, бо її батьки не здали гроші.

Переглянути сюжет і зробити висновки ви можете самостійно. Тема Рівненщини починається з 35 хвилини.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень