Музей Червонія не можна переносити: думка фахівця

Нині ця кімната-музей покійного голови Рівненської облдержадміністрації Василя Червонія розташована у Народному домі на вулиці Симона Петлюри, 1 у Рівному. А перенести її збираються у Рівненський обласний краєзнавчий музей

Василь Червоній

Втім, методист відділу культури і туризму Рівненсьокї райдержадміністрації Аліна Янчук вважає, що переносити кімнату-музей Василя Червонія не можна. Такий висновок вона зробила після того, як побувала у Києві на семінарі щодо патріотичних екскурсій. І спробувала розробити маршрут патріотичної екскурсії по Рівному. А для цього побувала у кімнаті-музеї Василя Червонія:

Розповідає Аліна Янчук:

Я розробляла такий собі невеличкий маршрут по місту Рівному патріотичної екскурсії. Бо про місто єврейське розказати можна, про місто польське – розказати можна. А про місто українське патріотичне – екскурсії немає. І Рівне – одне місто в Західній Україні, в якому не проводяться такі екскурсії. Особисто моя думка, що ту музейну кімнату не треба переносити. Бо то оригінальна кімната, там панує дух патріотизму, дух самого Червонія.

Втім, на приміщення, де нині розташована кімната-музей, за словами Аліни Янчук, вже є претенденти. Про них розповіли їй орендарі суміжних з кімнатою-музеєм приміщень. А сама кімната-музей, як стало відомо Аліні Янчук зі слів дружини Василя Червонія – Лариси, нині законсервована. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень