Морозиво – 183 грн, а дезодорант – від 162: Ціни в супермаркетах Мелітополя вражають (ФОТО)

А що з цінами на ринках

У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області вже панують російські порядки та ціни у супермаркетах.

Тепер цінники в супермаркетах друкують із зазначенням двох валют – гривні та рублів. Та цифри на них вражають.

Місцеві жителі на сторінці Ressentiement в Telegram поділилися фотографіями цінників.

Так, засіб для білизни у вигляді гелю коштує від 543 до 840 гривень за одну пляшку, за звичайний дезодорант потрібно віддати від 162 до 198 гривень, а пачка прокладок обійдеться від 227 гривень.

За кілограм шоколадних батончиків у супермаркеті просять 637 гривень, пачка вершків коштує від 93 до 207 гривень, а звичайне морозиво – 183 гривні.

Ціни на ринку теж дивують. Фермери дуже дешево продають овочі та фрукти. 

Молода картопля коштує в середньому від 10 гривень за кілограм, а кабачки – від 8 гривень.

 

Огірки продають по 15 гривень за кілограм, помідори – від 20 гривень, а молоду капусту – від 8 до 10 гривень. А якщо поторгуватися, то можна купити й дешевше.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень