Монополія у сміттєвій галузі: відомо, хто прибиратиме Рівне

До червня 2019 року

Як повідомляє Марина НАЗАРЧУК у матеріалі на RIVNEMEDIA, нині триває третє пленарне засідання 23-ї сесії міської ради, де в порядку денному лише одне питання:

«Про затвердження результатів конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Рівного». 

Зокрема, депутати затвердили результати конкурсу, який провело управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради.

За підсумками конкурсу, виконавцем цих послуг визначено комунальне автотранспортне підприємство (КАТП) 1728.

Тож тепер саме воно відповідатиме за вчасне та якісне вивезення сміття на території 57 вулиць загальною площею 40 900 000 кв.м.

Йдеться про вулиці Київську, С.Дем’янчука, Д.Галицького, Енергетиків, Червоногірську, Костюшка, Поліщука, Курчатова, Студентську, Карнаухова, В.Чорновола, Щасливу, Григоренка, Корнинську, Серпанкову, Хліборобів, Новодвірську, Літню, Дачну, Озерну, Прилужну, Басівкутську, Радивилівську, М.Чурай, Малорівненську, Погоринську, Біляшівського, Присадибну, Польову, Я.Гашека, Колгоспну, Грунтову, С.Стрільців, Макарова, Млинівську, пров.Робітничий, Олексинську, Джерельну, Вишневу, Золотіївську, Кн.Володимира, Ж.Кюрі, Степову, пров.Шпанівський, Штейнгеля, Крейдяну, Небесної Сотні, Н.Хасевича, Бахарєва,  пр.Миру, Набережну, Соборну, 16 Липня, Драгоманова, В.Чорновола, Ст.Бандери та  Кн.Ольги.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що машин для вивезення побутових відходів з міста у «КАТП 1728» достатньо, а контейнери комунальному підприємству віддасть приватний  «Санком» - за борги у понад мілйьон гривень. 

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень