Моніка Белуччі: «Я не дівчина, я жінка Бонда»

Акторка стала найстаршою з дівчат агента 007

[media=46498]

Моніка Белуччі днями дала інтерв’ю Guardian, в якому поділилася думками з приводу того, чому на роль дівчини Бонда у фільмі «Спектр» обрали саме її.

«Чоловіки мають перевагу у всіх сферах. Правила цього світу написані чоловіками і для чоловіків. Вони думають, що жінка, яка більше не може народити дітей, старіє. Однак це не так, жінки прекрасні у будь-якому віці!», - каже акторка, якій цього місяця виповниться 51 рік.

[media=46499]

«Я думаю, що обравши мене, зрілу жінку, на роль дівчини агента 007, режисер фільму зробив революційний крок.  Власне, я б не назвала себе дівчиною Бонда. Я жінка Бонда і я цим пишаюся, тому що Бонд – найдивовижніший у світі чоловік. Знаєте чому? Тому що його не існує», - говорить Моніка в інтерв’ю.

[media=46500]

Фільм «Спектр» вийде на екрани 26 жовтня. На той момент Моніці Белуччі буде 51 рік і вона стане найстаршою дівчиною Бонда за всю історію «бондіани». Цей фільм також, ймовірно, стане останнім, в якому роль агента 007 зіграв Деніел Крейг.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень