Террі Гілліам спростував чутки про власну смерть

Новину про смерть відомого режисера помилково опублікувало видання Variety

Видання виклало некролог в середу вранці, в ньому йшлося: «Помер єдиний американський учасник комедійної трупи MontyPython і оскарівський номінант за сценарій до фільму «Бразилія», режисер Террі Гілліам». У заголовку до замітки вік, в якому нібито помер режисер, був замінений на XXX. У такому вигляді новина провисіла на сайті Variety кілька годин, поки редактори видання не вилучили її і не принесли свої вибачення в Twitter.

Сам Гілліам опублікував у Facebook саркастичну картинку з самим собою, лежачим у труні, й жінкою, що тримає табличку з написом: «Йому було всього 30! Погані рецензії від Variety зістарили його завчасно!». «Приношу вибачення за свою смерть. Не вірте спростуванням і вибаченням Variety!», - написав режисер культових стрічок «Страх і ненависть в Лас-Вегасі» та «12 мавп».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень