Молодь Рівного обирає «Любов і дружбу без насилля»

Малюнки та фотороботи переможців вже розміщені на сіті-лайтах у місті, - так Рівне готується відзначити Міжнародний день прав людини

На завершення проекту «Молодь Рівненщини за життя без насильства» 10 грудня 2015 року у Рівному відбудеться фінальний захід – виставка  дитячих малюнків та фоторобіт.

        

Проект має за мету підвищити обізнаність учнівської та студентської молоді щодо проблеми насильства, її масштабів , наслідків та шляхів запобігання, сформувати команду юних тренерів.  Організатори прагнуть привернути увагу громадськості до проблеми насильства щодо дітей та підлітків, а також в самому дитячому середовищі поширити інформацію про організації, що надають допомогу постраждалим від насильства, допомогти молоді  будувати стосунки та вирішувати конфлікти без насилля та сформувати нетерпимість до будь-яких проявів насильства у суспільстві.

 

Проект впроваджувався в рамках програми Українського жіночого фонду з попередження насильства серед молоді за фінансової підтримки «Трастового фонду ООН з викорінення насильства щодо жінок».

 

Відкриття виставки малюнків і фоторобіт, а  також нагородження переможців конкурсу відбудеться у четвер, 10 грудня, о  12.00  на 2-му поверсі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки на Короленка 6.  

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень