«Едик – красава! Будь, як Едик!», - рівняни чоловіку, який підстрелив п'яничок, що мочилися під магазином

Цей випадок викликав бурхливе обговорення

Про цю історію ми розповідали у публікації Чоловіків, які мочилися під магазином у Рівному, підстрелив його власник. А сьогодні подробиці інциденту розповів власник магазину Едуард Патіс. 

Рівняни у Фейсбуку по-різному реагували на його вчинок: одні - захопленням, інші - осудом. Ми зібрали деякі коментарі: 

Оля Смолевська Правильно зробив! Бридко на це дивитись як понапиваються і поводяться, як тварини. А ще на собак чи котів скаржаться ...

Віктор Семеренко Якби бойова зброя, та відповідне місце, то від таких звільнити простір ну геть не гріх.

Валентин Дупак Кримінальна відповідальність разом з відшкодуванням фізичної і моральної шкоди, ще й дозвіл на зброю заберуть.

Невежин Красава.

Alex Seromolot 5 балів!

Олександр Курносіков То якщо на ногах не могли стояти, то навіщо було стріляти? Зі зброєю крила повиростали? Дай підс..чники обом і не хай ідуть з Богом.

Янина Серова зато теперь вся эта пьяная с..нь будет знать, что может не только по морде, но и пулю схлопотать. Уроды.

Олександр Курносіков Янина Серова їх вже не перевиховаєш.

Maxim Kardash Так в нього там в подвалі (наливайка). Та й вони там бухають і таке витворяють. Там взагалі якийсь притон хроніків. А проти двох п'яних в жоп. з пістолетом - да, це сильно.

Vladimir Osadchiy Эдик - красава! Будь, как Эдик!

Геннадий Муляр А власник магазину журналіст?чи може він в складі якоїсь «дружини»чи громад.формування?))) нє,те,що сцикунів підстрелив -молодчага!

Андрій Миколайович Захарук Ідіот міг і запропонувати свій гастроном чи кафе щоб справити нужду а не зразу розбіркі, з пяними треба з початку вічливо а не штовхати а потім стріляти бог зна в яку частину тіла а якби в голову попав і що, людині потім лікуйся півжиття бо захотів по маленькому в туалет.

Wadym Melnyk Я б на місті Авакова дав би Едіку наградний пістолет. Щоб всі знали і не сц.ли де попало.

Artem Pohrebniak Я-то от був на стороні власника. А зараз-то і не знаю. Штовхати то навіщо було? Правильно, бо у мене є пістоль, я крутий. Нужда нуждою, але силу першим застосував наш хазяїн.

Sergey Teologov А як ще вчити?

Таня Дробот Видно, що нормальний адекватний чоловік.. Правильно зробив.

Василь Запорожець а де в Рівному можна справити нужду?

Kazimir Khitry Мені , корінному рівнянину, завжди було цікаво, чи прийде комусь в голову така ідея : прогулятися центральними вулицями міста, скажімо, Соборною, Київською, Проспектом Миру, Ст. Бандери, Чорновола, Петлюри, Дубенською та ще хоча б кількома, на вибір ? ! І при цьому , "погулявши" кілька годин, знайти ( без допомоги "гіда" ) і порахувати, скільки вам вдалося знайти громадських Т У А Л Е Т І В !? І ви переконаєтесящо ми вже в "Європі" ! І бомжі тут не винні!

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень