Мобільний сервісний центр МВС «кататиметься» Рівненщиною

Де і коли жителям області можна буде скористатись його послугами?

Т.в.о. начальника регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області Віктор Залюбовський розказав, де цього тижня буде працювати мобільний сервісний центр.

Найближчим часом мобільний сервісний центр поїде в Острог – 18 травня. Далі, 24 травня,ми у Радивилові. Вже 25-го травня центр поїде у місто Корець, а 31 травня – у Млинів. Раніше було проблемою, наприклад, скутер зареєструвати. Не кожен громадянин їхав у райцентр, щоб отримати документи. Тепер ця процедура стала доступнішою, - розповів Залюбовський.

За словами Віктора Залюбовського, мобільний центр виїжджає у якийсь із районів області тільки після подачі заявки головою районної державної адміністрації.

Аби мобільний центр виїхав у населений пункт, потрібно назбирати 10-15 заявок.

Нагадаємо, мобільний сервісний центр обмінює старі права на нові, видає міжнародні посвідчення водія, реєструє автотранспорт, видає довідки про несудимість. За час роботи сервісного центру на Рівненщині зроблено 70 операцій.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень