Мобільний сервісний центр МВС «кататиметься» Рівненщиною

Де і коли жителям області можна буде скористатись його послугами?

Т.в.о. начальника регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області Віктор Залюбовський розказав, де цього тижня буде працювати мобільний сервісний центр.

Найближчим часом мобільний сервісний центр поїде в Острог – 18 травня. Далі, 24 травня,ми у Радивилові. Вже 25-го травня центр поїде у місто Корець, а 31 травня – у Млинів. Раніше було проблемою, наприклад, скутер зареєструвати. Не кожен громадянин їхав у райцентр, щоб отримати документи. Тепер ця процедура стала доступнішою, - розповів Залюбовський.

За словами Віктора Залюбовського, мобільний центр виїжджає у якийсь із районів області тільки після подачі заявки головою районної державної адміністрації.

Аби мобільний центр виїхав у населений пункт, потрібно назбирати 10-15 заявок.

Нагадаємо, мобільний сервісний центр обмінює старі права на нові, видає міжнародні посвідчення водія, реєструє автотранспорт, видає довідки про несудимість. За час роботи сервісного центру на Рівненщині зроблено 70 операцій.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень