Колишній МРЕВ переїжджає

Невідповідність приміщення, за словами очільника структури, - найбільша проблема

Колишній МРЕВ, який вже рік після реорганізації називається Регіональний сервісний центр МВС, змінить місце розташування. Зараз структура знаходиться на вулиці Гайдамацькій, це колишня Струтинської.

За словами виконувача обов’язків регіонального сервісного центру МВС Валерія Бельця, переїзд спричинений чергами:

[media=73534]

- Приміщення, в якому працює Територіальний сервісний центр, запущене в 2005 році. Після того ніхто ремонту не робив. Воно було розраховане на обслуговування міста Рівне і Рівненського району. На сьогоднішній день, цей територіальний сервісний центр обслуговує сім районів. Ми досягли домовленості із одним із торгових центрів міста Рівне. Коли буде відкриватися нове приміщення – це будуть електронні черги, це буде нова комп’ютерна техніка, яка дасть нам змогу ліпше, краще, швидше обслуговувати громадян. Це будуть онлайн камери, веб-камери. Все, що можна на сьогоднішній день в технічному плані – там буде. 

 

Щоправда, куди саме переїдуть – поки невідомо. Але це, за словами виконувача обов’язків Регіонального сервісного центру МВС Валерія Бельця, відбудеться дуже скоро. Адже орендодавець уже проводить ремонт приміщення для Сервісного центру. Відомо лише, що це приміщення буде не в центрі міста, бо там немає відповідних парковок. До слова, за день Сервісний центр в середньому реєструє від 70 до 120 автівок не лише з Рівненської області.

Знає очільник структури і про людей, які просто в приміщенні Сервісного центру пропонують швидше, без черг і за окрему плату вирішити необхідні питання. Валерій Белець переконує: цю проблему також вирішить нове приміщення, адже там будуть запровадженні електронні черги.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень