Мобілізація в Україні: Як підтвердити право на відстрочку?

Алгоритм дій

В Україні триває воєнний стан та загальна мобілізація, що введені через повномасштабну військову агресію росії. Призову під час мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки у віці від 18 до 60 років.

Але в деяких випадках військовозобов'язаний може отримати відстрочку від призову. Видання НВ розповіло, куди треба звертатися та які документи потрібні, щоб отримати відстрочку від мобілізації.

Як можна підтвердити відстрочку від мобілізації

Право на відстрочку в Україні реалізується через подання заяви на відстрочку від призову разом із документами, які підтверджують відповідні заяви.

Коли військовозобов’язаний приходить в ТЦК для уточнення даних, він пред’являє документи, які посвідчують особу, пише заяву та додає до неї документи або їх завірені копії, які посвідчують право на відстрочку.

У заяві потрібно вказати паспортні дані заявника, прохання надати відстрочку відповідно до ст. 23 закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», дату, і підпис. До заяви додаються усі необхідні документи.

Після цього заяву реєструють у журналі вхідної кореспонденції ТЦК. Комісія ТЦК розглядає заяву та ухвалює рішення щодо надання відстрочки.

Особі надають виписку з книги протоколів. В ній зазначено:

  • ПІБ;
  • дата народження;
  • підстави відстрочки;
  • номер і дата протоколу відстрочення;
  • ПІБ і підписи членів комісії.

У результаті, на руки видають довідку про надання відстрочки зі штампом у військовому квитку або тимчасовому посвідченні ― цей документ і пред’являється на вимогу про наявність відстрочки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень