Мобілізація в Україні: чи можуть призовника відправити на фронт БЕЗ навчання?

Відповідь юриста

Про те, як ухвалюють рішення про мобілізацію військовозобов'язаного, розповів в інтерв'ю 24 Каналу юрист адвокатського об'єднання T&T Partners Владислав Юрчак.

Він роз'яснив, що рішення про мобілізацію громадянина ухвалюється після висновку медичної комісії про придатність до військової служби.

Після цього визначають, куди саме мобілізують чоловіка. 

Відразу до бойових військових частин відправляють громадян, які мобілізуються з досвідом військової служби та нетривалою перервою в її проходженні.

До навчальних центрів направляють громадян, які раніше не проходили військової служби. Далі їх навчають за визначеними спеціальностями, після чого – відправляють до військових частин на конкретні посади.

Юрчак пояснив, що вручення повістки не означає термінове відправлення на фронт.

 

Повістку можуть вручити для уточнення даних, проходження військово-лікарської комісії, призову на строкову військову службу, а також як мобілізаційне розпорядження.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень