Мобілізація безробітних: кого можуть зняти з реєстрації у службі зайнятості?

Виплати по безробіттю у такому випадку припиняються

Фото ілюстративне

Безробітні, які стоять на обліку у центрі зайнятості, можуть бути зняти з реєстрації і відправлені на фронт. Після закінчення служби вони знову зможуть стати на облік та отримувати виплати по безробіттю.

Під час проходження військової служби фактично безробітні громадяни належать до зайнятого населення, тож їх знімають із реєстрації службі зайнятості.

Згідно з Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», після надання зареєстрованим безробітним мобілізаційних розпоряджень, повісток або розпоряджень військових комісарів, фахівець центру зайнятості приймає рішення про припинення реєстрації безробітного та припинення виплати йому допомоги у зв’язку з безробіттям.

А от при наданні до центру зайнятості зареєстрованими безробітними повістки про призов на навчальні збори, їхня реєстрація як безробітних і виплата допомоги по безробіттю не припиняється.

Під час військової служби громадяни отримують зарплату. Вони є застрахованими в системі загальнообов’язкового державного соцстрахування, зокрема на випадок безробіття, і сплачують податки.

Коли служба закінчується, то громадянин - у разі потреби - може знову звернутися до центру зайнятості та отримати статус безробітного, а разом з цим поновити і виплати по безробіттю.

Джерело: today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень