Демобілізація військовослужбовців в Україні: Коли її чекати

Осіннього призову цьогоріч не буде

Через агресію росії деякі військові вже понад 7 місяців не бачили своїх рідних. Від початку повномасштабного вторгнення в Україні досі тривають мобілізаційні заходи. Нагадаємо, уряд подовжив дію воєнного стану і загальну мобілізацію до 21 листопада.

Водночас президент Володимир Зеленський скасував осінній призов, а демобілізацію, яка мала бути у жовтні-грудні 2022 року, відтермінували.

Поняття демобілізації означає переведення Збройних Сил України, а також народного господарства держави з воєнного стану на мирний.

Демобілізацію проводять шляхом розформування військових частин, з'єднань і об'єднань, штабів, установ, допоміжних підрозділів, а також звільнення у запас надлишку особового складу.

Коли чекати демобілізації

Згідно з указом Зеленського, демобілізацію в країні відклали на невизначений термін. Демобілізація в Україні відбудеться виключно після перемоги України та скасування воєнного стану.

Джерело: telegraf

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень