Містом керує Муляренко. Хомка нема. Сесії не буде!

Секретар Рівнеради виконує обов'язки міського голови

Міський голова рівного Володимир Хомко... пішов у відпустку. Відпустка ця, за нашими даними, буде не надто тривалою, але місто без господаря не залишиться.

Згідно з законом, обов'язки міського голови у подібних ситуаціях виконує секретар ради. У нашому випадку - це Олексій Муляренко.

Чи спробує секретар ради якось проявити себе з несподіваної сторони, невідомо, зате відомо, що завтра, 2 лютого, планованого засідання сесії міської ради не буде. Воно відбудеться орієнтовно у другій половині останнього місяця зими.

Можливо, саме тоді Володимир Хомко повернеться у крісло голови після відпустки, хоча за нашою інформацією, його відсутність має бути коротшою.

Зауважимо також, що під час наступного засідання сесії депутати мають затвердити новий порядок роботи Рівненської міської ради. Як повідомляє прес-служба Рівнеради, до запропонованої редакції регламенту виникає багато питань та зауважень, тому цей документ наразі перебуває у процесі доопрацювання та винесений на розгляд фракцій міськради.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень